پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با استاندارد های طراحی موزه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با استاندارد های طراحی موزه :

دید کلی :
دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با استاندارد های طراحی موزه, در قالب ppt و در 46 اسلاید, قابل ویرایش, شامل تعریف موزه, اهداف موزه, عمده فعالیتهای موزه, انواع موزه, ضوابط و معیارهای طراحی موزه, تعریف وشرح عملکرد های موزه, گردش و مسیر حرکت در نمایشگاه, ساختار عمومی گالری‌ها, نور پردازی گالری ها, نورپردازی طبیعی


توضیحات کامل :

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با استاندارد های طراحی موزه, در قالب ppt و در 46 اسلاید, قابل ویرایش, شامل:

 

تعریف موزه

اهداف موزه

عمده فعالیتهای موزه

انواع موزه

ضوابط و معیارهای طراحی موزه

تعریف وشرح عملکرد های موزه

گردش و مسیر حرکت در نمایشگاه

ساختار عمومی گالری‌ها

نور پردازی گالری ها

نورپردازی طبیعی  ( نور روز )

نورپردازی جانبی( افقی )

نورپردازی مصنوعی

انتخاب منبع نور

شرایط مهم نورپردازی

کنترل نور به روی اشیای حساس

کتابخانه

چایخانه یا کافه تریا

انبار

بخش اداری

آمفی تئاتر

فضای سبز

تنظیم شرایط محیط

تهویه مطبوع

آکوستیک

حریق

نمونه های پربازدید موزه های جهان

 

قسمتی از متن:

نورپردازی جانبی( افقی ): اینگونه نورپردازی از طریق پنجره‌ها و نورگیرهای معمولی به اشکال و ابعاد مختلف و در مکانهای مناسب در دیوارها انجام می‌شود. پنجره‌ها و نورگیرها معمولا یا در ارتفاعی که بازدیدکننده قادر به دیدن محوطه بیرون باشد و یا در ارتفاعی بالاتر نصب می‌شود. دیوارهایی که پنجره‌ها با ارتفاع معمولی بر روی آنها نصب شده, غالبا بدون استفاده هستند و علاوه بر آن اشیا نمایشی که بر روی دیوار مقابل این پنجره‌ها نصب شده‌اند نیز به خاطر وجود نور از مقابل دارای انعکاس هستند که مانع دید کامل و روشن می‌گردد. با این وجود, اینگونه پنجره‌ها برای اشیایی که روی دیگر دیوارها و در زاویه‌ای درست نسبت به منبع نور قرار دارند, نور مناسب و دلپذیر به وجود می‌آورند.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " آشنایی با استاندارد های طراحی موزه "  می باشد که در حجم 46 اسلاید, همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن, کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

لینک کمکی